Pomóż klaczy Lili, staruszce Coce i krowie Joannie przetrwać zimę!

!ROGATE RANCZO WOŁA O POMOC!

https://pomagam.pl/rogateranczobojano

Rogate Ranczo to miejsce gdzie znajdują ocalenie głodzone, często bite i maltretowane zwierzęta, które zostały odebrane podczas niehumanitarnego ich traktowania.Obecnie w jedynym na Pomorzu i jedynym z niewielu w Polsce przytulisk dla zwierząt gospodarskich znajdują się 93 uratowane od śmierci zwierzęta.Wśród nich jest wiele starszych – na emeryturze. Wiele z nich jest leczonych ze względu na zaniedbania poprzednich właścicieli – często oprawców.

Bez darowizn od osób prywatnych i 1% podatku dla opp nie bylibyśmy w stanie ratować im życia, dlatego też kolejny raz w imieniu ocalałych zwierząt wołamy o pomoc?

W imieniu klaczy Lili, staruszki Coci, krowy Joasi oraz pozostałych podopiecznych, które skończyłby życie na rzeźnickim haku lub konałyby w samotności i bólu prosimy o pomoc w zakupie siana, słomy, zboża, suplementów oraz zakupu ciepłych derek dla najstarszych koni mieszkających w Rogatym Ranczo.

Koszty są ogromne.
Leki, suplementy, inhalacje, specjalistyczne, pasze indywidualnie dobrane do każdego schorowanego lub starszego wiekiem zwierzaka, wizyty lekarza weterynarii i kowala…
https://animalsi.otoz.pl/rogateranczo

Przekaż 1 % na zwierzęta gospodarskie

KRS 0000069730
OTOZ Animals jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Dziękujemy serdecznie wszystkim ludziom wielkiego serca