Adopcja wirtualna

Czym jest wirtualna adopcja ?

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz takich możliwości, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.

W przytulisku Rogate Ranczo są zwierzaki które ze względu na wiek, choroby lub stan psychiczny nie mogą być wydane do adopcji realnej i zostaną do końca swoich dni pod naszą opieką.

Możesz pomóc zapewnić im utrzymanie, leczenie, rehabilitację i spokojną emeryturę!

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.
Dodatkowo jest możliwość umieszczenia loga firmy/organizacji/szkoły na boksie zwierzaka którego zaadoptujecie.

Krótki przewodnik jak stać się wirtualnym opiekunem.

  • Wybierasz podopiecznego z przytuliska Rogate Ranczo, którego chciałbyś zostać opiekunem. Po naciśnięciu na zdjęcie zostaniesz przekierowany do jego opisu, gdzie zawarte będą informacje z jego przeszłości oraz kwota miesięcznego utrzymania.
  • Sam wybierasz kwotę jaką chcesz przeznaczyć na swojego nowego podopiecznego. (może być to pełna lub częściowa adopcja, przy częściowej kilka osób adoptuje tego samego zwierzaka)
  • Przy zdjęciu zwierzaka którego zaadoptowałeś pojawiają się Twoje dane, nick lub logo firmy, z informacją o adopcji.
    Podpisujemy krótką umowę adopcyjną, a Ty otrzymujesz od nas Zaświadczenie Wirtualnego Opiekuna.
  • Właśnie stałeś się Wirtualnym Opiekunem podopiecznego mieszkającego w Rogatym Ranczo.

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję zobowiązanie ?

Nie. Wpłacając co miesiąc zadeklarowaną w umowie kwotę automatycznie przedłużasz adopcję.  Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn.

Czy możesz odwiedzać swojego podopiecznego ?

Oczywiście, możesz odwiedzać swojego podopiecznego. Wystarczy umówić się telefonicznie, zawsze chcemy Wam poświęcić maksimum czas i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Przy adopcji wirtualnej koni nie ma możliwości aby na nich pojeździć, ze względu na ich stan fizyczny, ale jak najbardziej można w miarę możliwość wyczyścić, pogłaskać a także przywieźć smakołyki i nakarmić podopiecznego.
Zawsze możesz zrobić paczkę niespodziankę (np. nowy kantar, derkę, paszę czy smakołyki).