Przekaż 1 % na ratowanie zwierząt.

Rogate Ranczo w Bojanie to miejsce, w którym zwierzęta gospodarskie bite, maltretowane,głodzone przez poprzednich właścicieli odzyskują zdrowie i wiarę w człowieka.

Przytulisko w całości finansowane jest z darowizn i środków pozyskanych od darczyńców.

Nie jest w żaden sposób finansowane przez państwo lub samorząd!Tylko dzięki Państwa wsparciu możemy ratować pokrzywdzone, zapomniane przez wielu zwierzęta gospodarskie.

klacz April w dniu interwencji – w takim stenie trafiają pod naszą opiekę

W przytulisku dla zwierząt gospodarskich w Bojanie pracownicy, lekarze weterynarii,wolontariusze, behawioryści i kowale czuwają nad powrotem skrzywdzonych zwierząt do zdrowia i pełni sił. Wszystkie odebrane podczas interwencji zwierzęta były chore i wymagały natychmiastowej pomocy lekarsko-weterynaryjnej, którą otrzymały w naszym przytulisku.

Praca nad psychiką tych zwierząt wymaga wiele wysiłku i czasu, który chcemy im poświęcić.

Każdy podopieczny ma swoja smutną, często drastyczną historię, dlatego dbamy aby zapomniały o drastycznych wspomnieniach i na nowo zaufały człowiekowi.

klacze Magma i Pasja bezpieczne w naszym przytulisku

Prosimy pomóż nam ratować zdrowie i życie zwierząt, które do tej pory były kratowane i chore. Razem z nami pozwól im uwierzyć w dobrą ludzką dłoń, która pogłaszcze i przytuli, a nie jest kolejnym ciosem zadającym ból.
Rogate Ranczo OTOZ Animals
ul.Rzemieślnicza 2
84-207 Bojano woj.pomorskie
nr konta 16 1020 1853 0000 9102 0256 0035
KRS 0000069730
cel szczegółowy – Rogate Ranczo