Navi prosi o pomoc!

Kucynka Navi mogła być zdrowa, wesoła i żyć bez bólu. Jednak „hodowca” zrobił z niej kalekę. Brak pielęgnacji kopyt, prawdopodobnie wielokrotny ochwat, powstałe przykurcze sprawiły, iż Navi prawie przestała się poruszać. Aby pozbyć się „ciężaru” została wystawiona na popularnym portalu Marketplace… Jak zepsuty mebel…

Trafiła do kolejnych ludzi, którzy chcieli dobrze, ale nie mieli wiedzy, możliwości i zaplecza finansowego, aby skutecznie pomóc kucynce.

Navi została odebrana przez inspektorów

OTOZ Animals Inspektorat Warszawa

jest już bezpieczna.

Konsultujemy ją z najlepszymi lekarzami weterynarii i specjalistami od kopyt. Navi prawdopodobnie będzie musiała trafić do szpitala dla koni, gdyż wymagana jest bardzo szeroka diagnostyka zmian w kończynach (RTG, USG), kolejne badania kliniczne i konsultacje.

Rokowania są ostrożne. Jednak Navi nie daje za wygraną… Rży na widok opiekunów, ma żywe i radosne spojrzenie. Duch walki jest wyczuwalny dla każdego z nas. Chcemy zrobić absolutnie wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić małej komfort życia i choć częściowo zwrócić zabraną przez człowieka sprawność. Prosimy o wsparcie!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/navihttps://youtu.be/ucgt9d3xoRY
https://youtu.be/DjENiH0qZ1I
https://youtu.be/qcDSzVElIVY