Coś miłego z Rogatego!

Zobaczcie filmik -> https://www.facebook.com/otoz.animals/videos/205174621053228

Podopieczni naszego Przytuliska Rogate Ranczo w Bojanie koło Gdyni już czują wiosnę. Wraz z cieplejszymi dniami i dłużej goszczącym na niebie słońcem chętniej przebywają na zewnątrz, czego wyraz dają na filmiku. Wiosna to też czas rozliczenia okresu zimowego, który zawsze jest niezwykle ciężki dla Rogatego Rancza. Z powodu niskich temperatur zwierzęta więcej czasu spędzają na jedzeniu, by na bieżąco utrzymywać odpowiedni poziom energetyczny w organizmie.Niestety, nasze zapasy paszy treściwej i objętościowej (siano, słoma, zboże) przez zimę zostały mocno uszczuplone. Dodatkowo wciąż trwająca pandemia skutecznie utrudnia dostawy pasz, więc ich zakup na chwilę obecną wiąże się często z dodatkowymi kosztami, które dotyczą dezynfekcji pojazdów które wjeżdżają na teren naszego przytuliska.

Z tego też powodu zwracamy się z prośbą o pomoc w nakarmieniu zwierząt przebywających pod opieką OTOZ Animals w Rogatym Ranczo. Wszystkie zwierzęta, które znalazły u nas bezpieczną przystań zostały odebrane podczas interwencji dotyczących niehumanitarnego ich traktowania. Wiele z nich zostanie z nami do końca swoich dni na zasłużonej emeryturze. Wymagają stałej opieki weterynaryjnej, leków, regularnych wizyt kowala oraz podawania suplementów.

Rogate Ranczo utrzymywane jest tylko dzieki środkom pozyskanym 1% i darowiznom od ludzi dobrego serca!Pomóc można rzeczowo, przekazując lub dostarczając osobiście paszę bezpośrednio do Rogatego Rancza. Można również wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto z dopiskiem: Pomagam nakarmić zwierzęta z Rogatego Ranczo.

Nr konta dla Darczyńców: 16 1020 1853 0000 9102 0256 0035
Przytulisko OTOZ Animals „Rogate Ranczo”
ul. Rzemieślinicza 2,
84-207 Bojano
Rogate Ranczo jest utrzymywane dzięki 1% i darowiznom.
Twój 1% podatku ratuje zwierzęta od rzeźni.
https://animalsi.otoz.pl/rogateranczo
KRS 0000069730 Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals Organizacja Pożytku Publicznego.
Dziękujemy serdecznie za pomoc dla naszych podopiecznych!Bez waszego wsparcia skończyłyby w rzeźni