Przeczytaj więcej aktualności

Kochani!
Kolejny przykład ludzkiego niechlujstwa i zaniedbania.
Kucynka Peper w ubiegły weekend została odebrana przez inspektorów OTOZ Animals z gospodarstwa i przewieziona do przytuliska Rogate Ranczo w Bojanie. Jej kopyta nie pozwalały normalnie funkcjonować, do tego sprawiały ból, w wyniku niewłaściwego ułożenia kości kopytowej spowodowanym brakiem systematycznego werkowania (korekta kopyt) co najmniej dwa lata. (Kopyto średnio przyrasta 1 centymetr na 6-8 tygodni u konia). Do tego ochwat, który potwierdził nasz kowal "do zadań specjalnych" jeszcze bardziej potęgował dyskomfort i ból u małej dziewczynki. Słodka Peper przytwierdzona kilku centymetrowym łańcuchem do żłobu, mogła jedynie położyć się na słomie. O wybiegu nie było mowy. Nasza lekarz weterynarii powiedziała, że rokowania są dobre, że Peper jeszcze pogalopuje z naszymi kucykami po zielonej łące.
Zobaczcie jak było na interwencji, i jak odbywał się proces werkowania kopyt, aby nasza nowa podopieczna znowu była szczęśliwa i uwierzyła w człowieka. W najbliższą niedzielę pokażemy Wam, jak Peper podbija serca naszych wolontariuszy i jak sobie radzi w nowym ,dobrym świecie .Trzymajcie kciuki za naszą Peper !To słodziak do przytulania, juz nie możemy się doczekać ,aby jutro spędzić z nią dzień.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook.com

Ratujemy Konie z OTOZ Animals shared Thoroughbred Champions's video. ... Zobacz więcejZobacz mniej

And jump😂😍😍

Zobacz na Facebook.com

sklep.bergo.pl wraz z Pro-Linen po raz kolejny stworzyli akcję dzięki której dla naszych podopiecznych przyjechała cała paleta paszy.

Serdecznie dziękujemy osobom które zdecydowały się na zakupy w sklepie Bergo.

Firmom Pro-Linen oraz sklep.bergo.pl z całego serca dziękujemy z wsparcie. 😍
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook.com

Kochani!!
sklep.bergo.pl po raz kolejny robi zbiórkę dla naszych podopiecznych <3

Podzielcie się tą informacją ze znajomymi 🙂
... Zobacz więcejZobacz mniej

Karmimy razem konie? Na pewno i tym razem uda nam się wysłać sporą paletę paszy Pro-Linen do schroniska Ratujemy Konie z OTOZ Animals z funtacji OTOZ Animals. To proste - Ty kupujesz w rabacie za min. 250 zł 🙂 - a my wysyłamy jedzenie dla koni 🙂 Dołącz się do nas! - na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie lub swojego konia w promocyjnej cenie 😎 sklep.bergo.pl/

Zobacz na Facebook.com