Przeczytaj więcej aktualności

Oto wieści od naszych bliźniaczych sióstr odebranych w grudniu 2016r z Radzymina, z obory wypełnionej odchodami, w takich warunkach czekały na rzeź. Nawet w niedoli były zawsze razem, dlatego też postanowiliśmy ich nie rozdzielać przy adopcji. Trafiły razem na hektary zielonej trawy ,no i ZAWSZE RAZEM !!! W tym wypadku uszanowaliśmy więź ,która skleiła siostry na zawsze ,na "kropelkę" 🙂 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook.com

Nasz podopieczny Al Fred, który miesiąc temu trafił pod opiekę OTOZ Animals przesyła gorące pozdrowienia.
Alfik przyjechał do nas z rozległym stanem zapalnym przedniej lewej nogi, wywołanym nieleczoną ropą w kopycie.
Od tygodnia dzielnie towarzyszy naszym pozostałym podopiecznym na padoku. Noga z dnia na dzień wygląda coraz lepiej, wszystko dzięki wsparciu przyjaciół Al Freda, którzy od samego początku razem z nami walczą o jego zdrowie i życie.
Firma Arpav Sklep Jeździecki użyczyła dla Alfika ozonoterapię OzonHorse i sprezentowała suplementy, wspierajace rekonwalescencję, NiuTherapy - Natalia Kubiak każdego dnia funduję terapię derką magnetyczną BIOMAG.
Głęboko wierzymy w to, że Al. Fred już niedługo pogalopuje nie czując bólu z resztą końskich przyjaciół po łące.
Trzymajcie mocno kciuki!!!
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook.com

Nasze konie w domach adopcyjnych przechodza często przemianę w cudowne wierzchowce. Najlepszym przykładem jest El Toro. Z rozkapryszonego młodzieńca stał się wspaniałym wierzchowcem, szybko się uczy, a efekty pracy zaskakują wszystkich. Na nas para Klaudia & El Toro robią ogromne wrażenie, choć nie mniejsze niż duet El Toro ze swoim tatą Oskarem. Oby tak dalej. Mocno trzymamy kciuki !!! 🙂 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook.com

Tylko spójrzcie!!! To nasza podopieczna Malwina, która miesiąc temu trafiła do wspaniałej rodziny adopcyjnej. Z konia wycofanego w kontakcie z człowiekiem, niezajeżdżonego stała się wspaniałym wierzchowcem. Dzielnie przyjęła siodło i jeźdźca, a efekt pracy widać na załączonym filmiku.
Gorąco pozdrawiamy Malwinę i jej opiekunki 🙂
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook.com